Harmonie start jaarlijkse donateursactie

Prachtharmonie St. Caecilia start komende tijd haar jaarlijkse donateursactie.

Leden van de muziekvereniging komen dan langs alle deuren van Doornenburg met het verzoek om donateur te worden.

De opbrengst van de actie wordt gebruikt om de jeugdopleiding te bekostigen. Afgelopen jaren is er een behoorlijke aanwas van jeugdleden geweest waardoor er is geïnvesteerd in de opleiding. Sinds begin 2024 is een professionele opleider voor blaasinstrumenten actief binnen de vereniging: koperblaasopleider Hugo van de Wedden.

Bij een vrijwillige bijdrage vanaf EUR 5,- mag u zich donateur van onze vereniging noemen. De donatie kunt u contact voldoen als onze leden bij u aan de deur komen. Of de donatie kan per bank worden overgemaakt. De leden hebben hiervoor een QR code bij zich. Wij willen alle iedereen bij voorbaat van harte bedanken voor uw steun“, aldus de vereniging.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*