Nieuwe gezichten in het dorp!

Een berichtje van Stichting Leefbaar Doornenburg!

 

Sinds de uitreiking van de eerste tas hebben de dorpscontactpersonen niet stil gezeten.

Inmiddels hebben zij opnieuw 15 gezinnen welkom geheten in ons mooie dorp en aan hen de welkomstassen uitgereikt. Niet iedereen is even “nieuw” in Doornenburg. Het doet ons veel plezier dat geboren Doornenburgers hun eerste eigen woning hebben kunnen betrekken of dat er mensen die al eerder hier hebben gewoond weer terugkomen.
Samen met hen maken we ons dorp tot de unieke plek waar we met elkaar wonen.

Om een idee te krijgen waar alle “nieuwe gezichten” in ons dorp zijn geland, hierbij een overzicht van 12 van hen.

Het project “Welkom in Doornenburg” is mede mogelijk dankzij subsidie uit de Dorpendeal. Deze Dorpendeal legt de basis onder de uitvoering van de vele plannen uit het Dorpontwikkelingsplan om de sociale samenhang in het dorp te behouden en te verbeteren.

In de Dorpendeal 2022 – 2024 hebben de Stichting Leefbaar Doornenburg, de Werkgroep Doornenburg, de gemeente Lingewaard, maatschappelijke organisaties en de provincie Gelderland samenwerkingsafspraken gemaakt. Daarbij draait het om de sociale verbondenheid in het dorp.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*