DeDoornenburger wordt niet alleen door nei-jsgierigen uut ut durp veel gelezen, maar ook buiten de dorpsgrenzen geniet men mee met het wel en wee van het durpke dat we allemaal zo goed kennen. Oud-Doornenburger Rick Pruijn zond onderstaand bericht in om aandacht te vragen voor een goed doel: de bestrijding van kanker.
Als docent Aardrijkskunde van het Dorenweerd College in Doorwerth doet hij en zijn school mee aan de beklimming van de Alpe d’Huzes. Een financiële donatie om hen te steunen zou heel erg gewaardeerd worden!
** INGEZONDEN BERICHT **
Beste dorpsgenoten,
Het dorp waar je elkaar kent, waar je er voor elkaar bent als het nodig is. Vandaag richt ik mij tot jullie met een persoonlijke oproep.
Ik ben werkzaam als docent op het Dorenweerd College in Doorwerth en dit jaar doen wij als school voor de 12e keer mee aan een bijzondere en zware uitdaging: De Alpe d’Huzes. We gaan met 12 leerlingen en 6 docenten de Alpe d’Huez beklimmen. Niet voor onszelf, maar om aandacht en donaties te werven voor de strijd tegen kanker.
Ik doe hieraan mee omdat kanker mij, en mensen om mij heen, diep heeft geraakt. In de afgelopen jaren zijn te veel familieleden en familie van vrienden overleden aan de gevolgen van deze ziekte. Dat machteloze gevoel… dat gun je niemand. Daarom wil ik niet langs de zijlijn blijven staan, maar mijn steentje bijdragen — letterlijk elke meter omhoog, tegen de pijn en vermoeidheid in.
Onze leerlingen laten hiermee zien wat doorzettingsvermogen, saamhorigheid en hoop betekenen. Ze trappen niet alleen tegen de berg op, maar ook tegen kanker. Maar dat kunnen we niet alleen.
Daarom vraag ik jullie, als oud-dorpsgenoot:
Help ons. Help hen. Help in de strijd tegen kanker.
Elke donatie — groot of klein — maakt verschil. Voor onderzoek. Voor betere behandelingen. Voor hoop.
Samen kunnen we laten zien waar een dorp groot in kan zijn.
Klik HIER op de link om een donatie te doen.
https://inschrijving.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/RickPruijn/alpe-dhuzes
Alvast hartelijk dank voor je bijdrage! Voor al het nieuws rondom onze uitdaging kun je ons HIER volgen.
Rick Pruijn


Geef als eerste een reactie