U heeft het vast al gemerk: ook DeDoornenburger is aanbeland in de jaarlijkse zomertijd-vakantietijd.
Dat betekent tijdelijk wat minder artikelen in dit vrolijke webhoekje dan dat u gewend bent. Vakantietijd is namelijk ook komkommertijd.
Een oplettende vaste lezerT van DeDoornenburger reageerde al en riep: “Maar dit jaar is het anders. Geen komkommertijd maar peren-tijd! Afgelopen week op het landelijke NOS- ochtendnieuws: Doornenburgse peren!”
Kijk… daar worden we blij van! Heeft u nog ideeën of leuke foto’s die met Doornenburg of haar inwoners te maken hebben en denk u: dat moeten meer mensen weten? Mail ze naar dedoornenburger@gmail.com en wie weet ziet u het terug op uw PC of mobiel! Maak van komkommertijd: perentijd!
Hallo Mark!
Geef als eerste een reactie