St. Caecilia Doornenburg verrast met Gratitude Concert

Afgelopen weekend heeft prachtharmonie St. Caecilia Doornenburg weer eens laten zien waartoe ze muzikaal in staat zijn.

Tijdens het Gratification Concert – een bedankje aan de Doornenburgse bevolking voor de jarenlange trouwe steun – traden zowel orkest als slagwerkers in vol ornaat op. Geplaatst op het grootste podium ooit in Doornenburg werd op het dorpsplein een avond vol muziek gepresenteerd.

Onder leiding van dirigenten Emile Stoffels en Casper Traa kwam een breed palet aan muziekstijlen voorbij, waarbij zangeressen Leonie van Kuipers en Anouk Derksen sfeervolle vocale steun verleenden. 

Na afloop kon een enthousiast publiek in ieder geval terugkijken op een prachtig muzikaal evenement, en liet de 110-jarige muziekvereniging zien nog steeds springlevend te zijn.

bron foto’s: facebook Omroep Lingewaard/Kitty Peters (hiero nog méér foto’s)

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*