
Filmhuis Doornenburg presenteert op vanavond, vrijdag 25 april 2025 de film “Wonder”, een Amerikaanse dramafilm uit 2017 die geregisseerd werd door Stephen Chbosky.
De film is gebaseerd op de gelijknamige jeugdroman van auteur R.J. Palacio waarbij Jacob Tremblay, Julia Roberts en Owen Wilson de hoofdrollen vervullen. Nederlandse grimeur Arjen Tuiten ontving een Oscar-nominatie in de categorie Best Hair/Make-up.
‘Wonder’ vertelt het verhaal over een 10-jarig jongetje, August Pullman genaamd, met een zeldzame, aangeboren aangezichtsafwijking. Doordat August vele operaties heeft doorstaan, krijgt hij thuisonderwijs van zijn moeder. Zijn ouders besluiten hem echter naar een privéschool te sturen, maar niet iedereen is blij met mismaaktheid in hun midden.
Meemaken? Bij zijn? Zorg dat je je plekje reserveert. Koop een kaartje vooraf in café de Ontmoeting. Voor leden van de bibliotheek € 5,00, voor niet-leden €6,00, inclusief een kopje koffie of thee voor aanvang van de film.
Showtime is vanavond om 20:00 uur, de zaal gaat al om 19:30 uur open.
Niet willen wachten voor een eerste indruk? Bekijk dan onderstaande trailer!
Geef als eerste een reactie