Het Mooiste Dorp van Nederland

Ieder jaar organiseert het magazine “Hollands Glorie” de verkiezing van het Mooiste Dorp van Nederland.

Er zijn dit jaar 10 dorpen genomineerd en één daarvan is… jawel: Doornenburg! Want begin dit jaar stond ons durpke centraal in een artikel over de mooiste durpkes van ons land. We schreven er destijds al over.

LuisterT wat ze zeggen: “Wat vindt u het mooiste, leukste, aangenaamste dorp van Nederland? Wij presenteren een selectie van tien dorpen die in de rubriek ‘Ons dorp’ hebben gestaan. Wij vragen u om op onze website op uw favoriet te stemmen. In het najaar maken we de drie dorpen bekend die de meeste stemmen hebben gekregen. Uit die selectie van drie zal een deskundige jury dan een winnaar kiezen die in het winternummer bekend zal worden gemaakt. Onder de stemmers verloten wij 10 exemplaren van het boek ‘Ons Dorp’“.

Doet u mee om van Doornenburg een winnaar te maken? Klik dan HIERO en stem op Doornenburg! De uitslag volgt zoals gezegd eind dit jaar.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*