Èkkes voorstellen: Ans en Toon

We riepen het al eerder en nu roept het echtpaar zélf ook!

** PERSBERICHT **

Ans en Toon: hét gezicht van Herberg De Doornenburg!

Wij zijn Ans en Toon Niels. Wij vinden het elke dag een voorrecht om op de prachtige voorburcht van Kasteel Doornenburg te mogen wonen. Wij ervaren het nog steeds als vakantie.
Dit vakantiegevoel willen wij graag met u delen door u van harte welkom te heten op onze Herberg De Doornenburg. In middeleeuwse sfeer kunt op het terras of in de koffiekamers wat drinken of gebruik maken van onze kleine kaart. Met een kop koffie of thee kunt u al ruimschoots genieten van het uitzicht op de statige hoofdburcht. Op misschien wel het mooiste terras van Lingewaard.

Onze passie is om u een gastvrij verblijf met culinaire geneugten te bieden. Gemoedelijkheid staat hierbij voorop.

Bijeenkomsten en feesten

Herberg De Doornenburg is geschikt voor bijeenkomsten en feesten voor maximaal 40 personen. In overleg is alles bespreekbaar. Zomaar er even uit, kan ook in de avonden.

Openingstijden

April t/m september:
Dinsdag t/m vrijdag: 10.00 – 18.00 uur. Zaterdag en zondag tot 20.00 uur

Oktober t/m maart:
Woensdag 11.00 – 18.00 uur. Zaterdag en zondag tot 20.00 uur.
Tijdens evenementen voor het publiek zijn we ook open.

Voor partijen van meer dan 40 personen kunt u contact opnemen met Buitenpoort Catering, dan staat de hoofdburcht tot uw beschikking.

Contact De Herberg

Kerkstraat 27, 6686 BS Doornenburg
Telefoon: 06-29194878
Email: info@herbergdedoornenburg.nl

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*