
Op eerste Pinksterdag – 9 juni 2019 – organiseert Comité Hulleze200 haar – inmiddels traditionele – Pinkster Aan De Waal Festijn.
Nu is het niet altijd alleen maar happie snappie daar in de Heerlijkheid, maar er moet ook nog wat gedaan worden! Daarom wordt het Klootschietkampioenschap gehouden in de gezellige straatjes en pleintjes van het buurtschap.
Er wordt gestreden om de grote wisselbeker die vorig jaar gewonnen werd door jeugdteam ‘de Kloothommels’.
Meedoen, bij zijn? Inschrijven kan via HIERO. Inschrijfgeld is € 10,- per team van minimaal 6 personen. Er is geen leeftijdsrestrictie dus opoe mag óók meedoen.
Na afloop van het kampioenschap en de huldiging met rondvaart in de grachten van Hulleze is er aansluitend een groot feest met barbecue en muziek bij Zaal Concordia. Maar dat is logisch.
foto: royalty fotograaf Wilco Witjes
Geef een reactie