Kerstmarkt Doornenburg opnieuw succes

Ondanks winter, sneeuw en ijs ging de kerstmarkt in Doornenburg gewoon door. ‘Gewoon’ in het Ontmoetingscentrum dus en het gebouw was zondagmorgen in allerijl nog feestelijk versierd met sfeervolle verlichting boven en op de kraampjes.

Middenstanders en vrijetijds beoefenaars van van alles en z’n moeder stonden zij aan zij en hielpen de toch behoorlijk volle markt op stoom. Bezoekers wurmden zich door de smalle weggetjes maar dat gaf wel een sfeervol en gezellig gevoel.

De organisatie liep al snel te glunderen en dat is meestal een goed teken. Het verschil in temperatuur binnen met buiten liep al snel op en de rode wangetjes kwamen dus niet alleen van de Glühwein.

Kortom… het was supergezellig en druk! En gelukkig hebben we de foto’s nog. ‘Kujj kieke wàj gemis hèd‘!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*